Mana runa Visu Latvijai! kongresā


Labdien, Visu Latvijai! biedri un atbalstītāji, kā arī žurnālisti un pārējie klātesošie,

Es esmu salīdzinoši jauns Visu Latvijai! biedrs. Tikai pirms dažiem mēnešiem es sāku aktīvi darboties partijā Visu Latvijai! Kāpēc tieši Visu Latvijai!, tāpēc, ka tai ir skaidrs un saprotams, kā arī, manuprāt, visiem latviešiem vēlams mērķis.

Un proti, mūsu partijas Visu Latvijai! un arī mūsu apvienības mērķis ir nodrošināt latviešu tautas pastāvēšanu, attīstību un labklājību savā nacionālā valstī.

Vai mēs, šeit esošie, varam realizēt šo mērķi? – Varam, bet tas prasīs daudz laika un lielu darbu, kā arī citus resursus. Vai mums ir pietiekami daudz laika?

Īstermiņā viena no svarīgākajām mūsu prioritātēm ir radīt nozīmīgu pretsparu tuvākajās ārkārtas vēlēšanās Saskaņas centram, kurš strauji raujas pie varas. Mēs nevaram riskēt ar savas valodas, latviskuma un savu nacionālo vērtību zaudēšanu.

Mums ir vajadzīgi papildspēki – domubiedri, sabiedrotie un tautas atbalsts!

Tēvzemei un Brīvībai / LNNK ir mums visradniecīgākais politiskais spēks, turklāt jau pietiekami pārbaudīts mūsu esošās apvienības ietvaros.

Mums ir viens redzējums.

Mums ir viens un tas pats mērķis.

Mums ir vienota izpratne par mērķa sasniegšanu.

Abu mūsu partiju biedri ir gatavi aizrautīgi cīnīties par šo mērķi līdz spēku izsīkumam.

Cīņa atsevišķi nevis vienos tautu un veicinās mērķa sasniegšanu, bet šķels nacionāli noskaņotos latviešus un kavēs mūs mērķa sasniegšanā.

Savukārt, darbs apvienībā ir neefektīvs, maz kontrolējams un lēns, bet tagad tuvākajā īsajā priekšvēlēšanu kampaņā (ko varētu dēvēt par sprintu), kas visdrīzāk sekos pēc tautas nobalsošanas par Saeimas atlaišanu, mums jo īpaši svarīgi ir būt ātriem un izlēmīgiem!

Tāpēc mums ir faktiski tikai viena izvēle, kura ir racionāli pamatota un tuvinās mūs mērķim – veidot vienotu partiju! Stādīsim mērķi augstāk par personīgajām ambīcijām!

Es uzticos Raivim Dzintaram, kurš izveidoja Visu Latvijai!

Es esmu pārliecināts, ka šī apvienošanās ir liels un nozīmīgs solis tuvāk mūsu MĒRĶIM, kas noteikti ir jāsper ļoti pārliecinoši, mēs nevaram svārstīties un kļūt neizlēmīgi šajā izšķirošajā mirklī.

Jau kopš pašiem sākumiem Visu Latvijai! ir bijusi izlēmīga rīcības partija un tādai tai jāpaliek arī turpmāk!

Es esmu PAR apvienošanos ar TB/LNNK, turpmāku izaugsmi un kļūšanu vēl stiprākiem, lai efektīvāk realizētu īstermiņa plānus un ātrāk sasniegtu mūsu galveno MĒRĶI:

nodrošināt latviešu tautas pastāvēšanu, attīstību un labklājību savā nacionālā valstī!

Paldies!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s