Es kandidēšu Saeimas vēlēšanās!


Esmu publiski paziņojis (www.gatisspruds.lv) par savu lēmumu šogad kandidēt ārkārtas Saeimas vēlēšanās, kas notiks septembrī, un jau tagad esmu saņēmis vairākus tiešākus vai netiešākus jautājumus – kāpēc Tu to dari, kāpēc Tev tas ir vajadzīgs, ko Tu no tā iegūsi. Patiesībā man ir ļoti daudz atbilžu.

 Atzīstu, ka pēdējo gadu laikā politika kā darbības nozare ieguvusi visai negatīvu noskaņu, tā tiek saistīta ar pretlikumīgam vai neētiskām darbībām, varas uzurpēšanu atsevišķu indivīdu rokās, tiek kritizēta un nopelta. Un tas viss ir pamatoti, tomēr rodas jautājums – vai tam tā ir jābūt. Vai ir normāli, ka mēs – pieredzes bagāti, zinoši cilvēki, kuriem ir idejas un enerģija tās īstenot – stāvam malā,varbūt asi kritizējam un neiesaistāmies? Esmu sapratis, ka, ja vēlamies dzīvot valstī, ar kuru lepojamies, mums pašiem ir jādara viss tās sakārtošanā.

 Es eju politikā, lai īstenotu idejas un sniegtu ieguldījumu Latvijas veidošanā. Šobrīd par nozīmīgākajām problēmām, kas jārisina, uzskatu valsts iestāžu attieksmes maiņu, Latvijas neatkarības stiprināšanu, drošības un taisnīguma ideju materializāciju dzīvē, kā arī emigrācijas jautājumus. Vispirms ir jāpanāk, lai valsts nestrādā atsevišķi personu vai citu nāciju labā. Ir jāveido uzticamas valsts iestāžu un sabiedrības attiecības, lai cilvēki maksātu nodokļus un būtu pārliecināti, ka nepieciešamības gadījumā bez cīņas saņemtu pabalstus. Tāpat uzmanība jāveltī drošības jautājumu sakārtošanai Latvijā, lai varam paļauties uz Valsts policiju un taisnīgu tiesu sistēmu. Visbeidzot – ir jāveido valsts, par kuru varam būt lepni, kurā vēlamies dzīvot un strādāt, veidot ģimeni un novecot. Tas ir vienīgais risinājums emigrācijas vilnim, kas viennozīmīgi ir viena no šī brīža nozīmīgākajām problēmām.

 Latvijas pilsoņiem beidzot ir jākļūst par šīs valsts saimniekiem un to varam izdarīt tikai iesaistoties. Katram jāmeklē savs ceļš, tomēr uzskatu, ka visiem jābūt atbildīgiem par Latvijas nākotni.

 Esmu gatavs dot visu Latvijai!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s