Gata Sprūda uzruna Visu Latvijai! 9.kongresā


Mīļie vislatvieši!

Vēl pirms pāris gadiem mūsu bija ievērojami mazāk un ietekme neliela, bet degsme, pārliecība un mērķis – ļoti augsts. Un arī šodien mēs esam pārliecināti un dedzīgi tiecamies uz to pašu mērķi. Mums pirms vēlēšanām pat nav jāveic iedzīvotāju aptaujas, lai noskaidrotu, ko šoreiz sasolīt – mēs nemainīgi piedāvājam to, kam dēļ esam izveidojušies – latvisku Latviju, mūsu valsts saglabāšanu un stiprināšanu.

Mēs par savu lietu degam un iededzam arī apkārtējos.

Tagad mēs darbojamies Saeimā, ministrijās, ar mums rēķinās! Pat koalīcijas partneri ir spiesti kļūt nacionālāki un atbalstīt mūsu idejas. Bet pretinieki mūs uzskata par vienīgo nopietno problēmu. Jo dažos jautājumos ar mums nevar sarunāt un vienoties – ir pozīcijas, kuras mēs neatdosim nekad un ne par ko.

Mūsu atbalsts pieaug arī tautā, jo mūsu solījumi ir godīgi un mēs tos pildām.
Un kā gan citādi? Mēs taču esam latvieši! Mēs vienkārši nedrīkstam zaudēt savu valodu, kultūru un valsti.

Mēs esam atraduši lieliskus sabiedrotos un izveidojuši spēcīgu apvienību. Un tikai tā – apvienojoties, kopīgi iededzoties par mūsu mērķi, mēs to arī sasniegsim.

Jau nākošajās vēlēšanās par mums balsos vēl vairāk cilvēku kā jebkad iepriekš. Tā ir atzinība, uzticēšanās, bet priekš mums – atbildība nepievilt un nenodot!

Un to arī es mums visiem novēlu – būt stipriem, taisniem un vienotiem mūsu kopīgā mērķa realizēšanā, tad mūsu rindas pieaugs un atradīsies arvien jauni biedri, sabiedrotie un atbalstītāji… Un mēs panāksim latvisku, stipru un stabilu Latviju!

Visbeidzot, lai kur mēs ietu un ko darītu, aicinu vienmēr atcerēties mūsu nosaukumu un reizē arī devīzi: “Visu Latvijai!”

Paldies!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s