Gata Sprūda runa Nacionālās apvienības kongresā


Labdien, mani sabiedrotie – mana otrā ģimene!

Kā droši vien lielākā daļa klātesošo zina, es tuvākajā laikā atstāšu ģenerālsekretāra amatu un atgriezīšos pie savu uzņēmumu vadības.

Lai gan šī ziņa parādījās samērā nesen, par iespēju atkāpties no ģenerālsekretāra amata, es domāju jau ilgāku laiku un jau pagājušajā gadā pirms Ziemassvētkiem par šo iespēju informēju NA vadītājus.

Kāpēc? Tāpēc, ka:

  • man pieder vairāki uzņēmumi, kuriem tiešām ir vajadzīgs “saimnieks” un nevis šad tad, kad sanāk – pēc pārējo “svarīgāko darbu” izdarīšanas, bet saimnieks uz pilnu slodzi;
  • un tāpēc, ka man ir ģimene un pusotru gadu vecs dēls, kurš arī grib redzēt savu tēti un vienmēr ļoti gaida mani gaida mājās.

Taču es nekur nepazudīšu – es joprojām būšu VL! biedrs un joprojām mēs tiksimies dažādos pasākumos un cīnīsimies plecu pie pleca par latvisku Latviju un mūsu tautas un valsts ne tikai pastāvēšanu, bet arī izaugsmi.

Es gribu pateikt paldies par sadarbību saviem tuvākajiem sabiedrotajiem – Raitim Ābelniekam, Janai Jaskevičai, Raivim Zeltītim un Kārlim Freibergam tāpat arī paldies par uzticēšanos un atbalstu Raivim Dzintaram un Gaidim Bērziņam.

Un paldies deputātiem un deputātu palīgiem, kā arī frakcijas darbiniekiem un nodaļu vadītājiem… un arī daudzajiem mūsu partiju biedriem un visiem pārējiem, ar kuriem man bija iespēja sadarboties!

Novēlu, lai Nacionālā apvienība turpinātu pieaugt un stiprināties līdzīgi kā līdz šim un lai mums izdotos iegūt mūsu valsts pilsoņu vairākuma atbalstu un vieniem izveidot valdību, lai beidzot ieviestu kārtību mūsu valstī, jo arī mūsu valstij ir vajadzīgs kārtīgs saimnieks un nevis šad – tad, kad sanāk, bet saimnieks uz pilnu slodzi, kas ir gatavs atdot sevi visu!

Visu Latvijai! – mūsu Tēvzemei un Brīvībai! Paldies!

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s