Mīkstā Nokia


Pirms pāris dienām Nokia prezentēja ko pavisam jaunu – “mīksto” jeb lokano telefonu. Man gan labāk patīk šajā gadījumā apzīmējums “mīkstais”. Pēc būtības tas ir telefons, kuru var locīt un, to lokot, var pietuvināt un attālināt bildes, kā arī ar locīšanu veikt citas funkcijas. Cik tas ir vajadzīgi un ērti – spriediet paši. Te video:

P.S. Man liekas, ka mīksta vai cieta, bet pagaidām tomēr “gudro” telefonu klāstā, ja tos lieto ne tikai zvanīšanai, bet arī, lai izmantotu dažādas aplikācijas un sociālos tīklus, tad pagaidām tomēr Nokia nespēj konkurēt ar iPhone, taču zvanīšanai un SMS sūtīšanai tā ir absolūti atbilstoša.

4 domas par “Mīkstā Nokia

  1. Nē nu jau malači tie Nokias cilvēki, kas izdomā šādus telefona tipus. Bet nedomāju, ka šādi telefoni, kas ir lokāmi, jeb kā Jūs sakāt “mīksti” būs pareizais virziens. Agrāk bija galvenais, lai telefons būtu pēc iespējas plānāks, tagad cik noprotu (neesmu īsta tehnoloģiju pārzinātāja), galvenais, lai būtu pārāks “Kas lācītim vēderā” jomā. Ehhh – man joprojām patīk, ja telefons ir “ciets” un viņu nevar locīt 🙂

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s