Īsi par grāmatu “bombu”, kas mainīja manu dzīvi


Varbūt mani draugi ir pamanījuši, ka es esmu “uzsprādzis” sociālajos tīklos. Aktivizējušies ir arī mani uzņēmumi. Mums visi mērķi sāk pēkšņi realizēties un viss notiek un ir tik labi, ka brīžiem liekas – “ka tik kaut kas slikts nenotiek” 😉

Un šī nav reklāma, labi, ir reklāma, bet man, diemžēl, neviens par to nemaksā. Ja maksātu, es tikai priecātos, jo uzskatu, ka ir lieliski darīt kaut ko labu un augstākais tā novērtējums, manuprāt, ir samaksa un, jo lielāka samaksa, jo, iespējams, Tu labāk dari savu darbu. Es priecājos par katru cilvēkiem, kas pelna daudz un mani kaitina diskusijas, ka tik kādam nav pārāk liela alga. Man ir prieks par lielajām algām un es gribētu, lai visiem algas vēl trīskāršojas, pieckāršojas un desmitkāršojas. Bet mani patiesi uztrauc mazās algas un to cilvēku dzīves, kuri cīnās par izdzīvošanu. Un varbūt arī šī grāmata kādam cilvēkam palīdz saņemties un sasniegt vairāk. Jo viss, kas vajadzīgs, lai jebko sasniegtu – Tev ir dots. Domā un dari! Dari neatlaidīgi arī, ja nesanāk, dari vēl cītīgāk, dari vēl vairāk! Neviens nav uzvarējis olimpiādē pirms cietis neskaitāmus sakāves. Nav tāda uzņēmēja, kas nav zaudējis naudu. Nav tāda cilvēka, kas nav pakritis, kļūdījies, grēkojis. Kā saka, nekļūdās tikai tas, kas neko nedara. Esi gatavs neveiksmēm, katra neveiksme tuvina Tevi panākumiem. Bet, protams, mācies un centies rīkoties arvien labāk un Tev izdosies, vienmēr izdodas beigās viss izdodas!

Labi, tas bija ievads 😉 Grāmata, kuru tikko beidzu klausīties savā iPhone (uzskatiet par reklāmu un varat domāt, ka Apple man maksā) lietotnē “Audible” (arī Amazon man, protams, maksā) ir “The 10X Rule” – attēlā ir tās vāka bilde ar kādu čali. Izcila grāmata, varbūt tās mākslinieciskā un izpildījuma ziņā nav šedevrs un rakstīta vienkāršā, saprotamā valodā, taču tā ir ļooooti spēcīga un motivējoša. Atzīšos, es to lasot gan smējos, gan pat, varētu teikt, raudāju. Nu, neesmu es kaut kāds pinkšķis un vispār, šķiet, pēdējo reizi pirms šī gadījuma man asaras bira, kad dzima mūsu meitiņa, bet šī grāmata mani tiešām vienā mirklī ļoti saviļņoja. Nezinu, vai tās ietekme manā dzīvē būs ilgstoša, bet šobrīd tā ir atstājusi manā galvā un apziņas līkločos dziļas pēdas. Lielāko daļu no dienas lēmumiem es, vismaz šobrīd, pieņemu, balstoties uz šo grāmatu. Vai tā būs ilgi, skatīšos, analizēšu notiekošo, lasīšu (klausīšos) nākamās grāmatas un tad jau redzēs.

Par ko ir grāmata – grāmata ir par mērķu uzstādīšanu, par nereālu mērķu uzstādīšanu, par neatlaidīgu darbu, par dzīvi, kurā tiek izdarīts tas un tā, kā citi to nesagaida. Par kritiku un slavu, par to, ka nekas nenāk viegli, nekad. Patiesībā – viss prasa vismaz “10X” vairāk darba, laika un naudas kā to parasti prognozē. Par nenormālu darbu, kas ļauj sasniegt nenormālus mērķus.

Te dažas bildes iedvesmai, lai vēl vairāk izskatās pēc reklāmas. Ceru, ka šī reklāma nostrādās, Tu izlasīsi grāmatu un Tava dzīve uzlabosies 😉

 

P.S. Joprojām gaidu honorāru arī no tās aplikācijas veidotājiem, kuru “pareklamēju” iepriekšējā rakstā 😉

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s